Hakkımızda

Bursa Halı Yıkama

2008 yılında kurulan Bursa Halı Yıkama (BHY) 2 personel ile başladığı serüvenine bu gün 8 personel uzmanlaşmış teknik ekip gelişmiş kapsamlı ekipman desteği ve siz değerli Bursa halkının tam güvencesini almış, sektöründe lider konuma gelmiştir.

Bursa Halı Yıkama Kurulduğu günden bu yana çalışma prensiplerinde üst seviye kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bursa Halı Yıkama halılarınızın zarar görmeden a’dan z’ye temizlik ve bakımına önem göstermektedir.

Halı yıkamada kullandığı profesyonel majine ve ilaçlar ile halılarınızı yıkarken sizlerinde evlerinde sağlık bir şekilde yaşamanıza önem vermektedir. Kullandığı temizlik malzemeleri insan sağlığına kesinlikle tehlike yaratmamaktadır.

Bursa Halı Yıkama sizin sağlığınızı düşündüğü gibi halılarınızında güvencesini düşünür bu nedenle; halılarınız Axa Sigorta ile korunmaktadır.

Bursa Halı Yıkama geçmişten günümüze siz değerli Bursa halkının teveccühü ve desteğiyle geldiği sektörde nesiller boyu sizlere en iyi hizmeti uygun fiyata yapmayı kendine ilke edinmiştir.

Bursa Halı Yıkama Bursa’nın en büyük halı yıkama fabrikası

 

Bursa Halı Yıkama Bursa Halı Yıkama Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama