bursa halı yıkama

Altınşehir halı yıkama servisi PAKYÜN

Merhaba, Bursa halı yıkama Pakyün olarak olarak firma önceliğimiz müşterilerimize sorunsuz hizmet vermek ve
güncel olarak günümüzde bir minibüs alan halı yıkamacıyiz diyor müşterinin teslim ettiği halıların nerede ne şartlarda yıkandığını görme olasılığı çok düşüktür.

Altınşehir halı yıkama servisi
Halı yıkattırmak isteyen müşteri , bir şekilde aldatıyor, kendini firma olarak arz eden şahısların bir çoğunun yıkama yeri olmadığı için , fason adı verilen yıkama şekli yaptırmaktadır  ama bunu asla müşteriye söylemezler sizden alınan halıların m² fiyatının yarısını , bir başka firmaya öder , halılarınız” A değil B yerinde yıkanır  çünkü sizin verdiğiniz kişinin yıkama yeri yoktur ” bu tarz yıkama işi yapanlar 3 / 5 kişinin getirdiği bu şekildeki halıları yıkarlar amaç çabuk yıkamak ve halıları getiren kişilerden para almaktır  bu sebeple halılar olabildiğince hızlı özensiz ve en ucuza kaçılarak yıkanır.

ALTINŞEHİR HALI YIKAMA PAKYÜN

Altınşehir Halı yıkama

Altınşehir Halı Yıkama servisi

Altınşehir halı yıkama fabrikası PAKYÜN

Altınşehir halı ve perde yıkama 

Altınşehir Halı Yıkama

Altınşehir Halı Yıkama

Altınşehir Halı Yıkamacı

Altınşehir de Halı Yıkama

Altınşehir Halı Yıkama servisi

Altınşehir Halı Yıkama yeri

Altınşehir Halı Yıkama Fabrikası

Altınşehir en iyi Halı Yıkama

Altınşehir Halı Yıkama tavsiye

Nilüfer Altınşehir Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama

Altınşehir Koltuk Yıkama

Altınşehir Perde Yıkama

Altınşehir Tül Perde Yıkama

Altınşehir Zebra Perde Yıkama

Altınşehir halı yıkama PAKYÜN

Halı Yıkama Altınşehir

Halılar çok fazla kullanıldığından ve temas edildiğinden dolayı oldukça fazla kirlenir. Tabii diğer eşyalar da olduğu gibi halılarında kirlenmesi oldukça doğaldır. Burada önemli olan yapılan temizliğin ardından halıların yeniden ilk günkü gibi yepyeni kullanılmasıdır. Bunun sağlanması bireysel olarak mümkün değildir. Zira kullanılan ortalama temizlik malzemeleri halıları yıpratabilir ve renginin değişmesine sebebiyet verebilir. Aynı durum profesyonel olmayan merdiven altı firmalardan hizmet alındığında da geçerliliğini korur. Bunun önüne geçebilmek için Altınşehir halı yıkama hizmeti adına, kurumsal destek için hemen site üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Profesyonel Altınşehir Halı Yıkama

Halılar pek çok açıdan farklı sebeplerden dolayı kirlenir. Bu kirlenme hem görsel olarak kötü bir görüntü ortaya çıkarır hem de insan sağlığını tehdit edici bir unsur yaratır. Özellikle gözle görülmeyen mikroorganizmalar bakteriler halının diplerine kadar nüfuz eder. Her iki amaç kapsamında da halıların yeniden tertemiz şekilde kullanılabilmesi için profesyonel hizmet alınması gerekmektedir.

Doğru firma tercih edildiğinde halılara özel şampuanlar ve gelişmiş teknolojiye sahip makineler sayesinde, yeniden güvenle kullanım imkanı elde edilebilir. Müşteri memnuniyetinin ön plana alındığı ilkeli hizmet anlayışla bunu Altınşehir halı yıkama kapsamında sağlayan firma bünyesinde, siz de halılarınızın yeniden hijyenik ve steril olmasına fırsat tanıyabilirsiniz.

Bursa Halı Yıkama İçin Kurumsal Hizmet

Titiz bir çalışma altında aşamalı olarak ele alınan Bursa halı yıkama için hemen site üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Farklı marka ve modellerdeki her türlü halılar için profesyonel yöntemler üzerinden etkili hizmet sağlanmaktadır. İlk olarak ön temizlik üzerinden halılar üzerindeki toz ve lekeler kaldırılır. Daha sonra etkili şampuanlar ve yüksek vakum ile püskürtme gücüne sahip makineler sayesinde halılar hem sağlıklı hem de yepyeni hale gelir. Aynı zamanda el dokuma ve yün halılar için de kurumsal destek sağlanmaktadır.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Bursa’da en çok tercih edilen firma olarak Pakyün ekolojik halı yıkama bünyesinde ne zaman isterseniz kurumsal destek elde edebilirsiniz. Mobil olarak adresinize gelen uzmanlar halılarınızı alır. Daha sonra özel alanlarda halılar kaliteli malzemeler ve teknolojik makinelerle temizlikten geçer. Çok uygun fiyatlarla bu hizmeti elde etmek için hemen site üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Altınşehir halı yıkama

Altınşehir mahallesi halı yıkama
Altınşehir mahallesi servis bölgelerimiz
Çetin Emeç caddesi
Erdoğan bin yücel caddesi
Erguvan bin yücel caddesi
Altınşehir mahallesi 101. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 102. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 104. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 107. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 114. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 208. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 212. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 213. Sokak halı yıkama servisi

Altınşehir mahallesi halı yıkama servis ağımız

mahallesi 214. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 216. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 217. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 219. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 220. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 225. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 226. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 227. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 228. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 230. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 231. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 232. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 233. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 234. Sokak halı yıkama servisi
Altınşehir mahallesi 238. Sokak halı yıkama servisi
Nilüfer Altınşehir halı yıkama
Bursa Nilüfer Altınşehir mahallesi halı yıkama için firmamızı tercih etmeniz için bir çok nedeniniz vardır
Bunlardan bi kaçını sizin için sıralayabiliriz.
Halı yıkamaya yetkisi olan tüm belgeleri eksiksiz olan nadir firmalardan 1 tanesiyiz
Bursa’mızda genel olarak 600 ü aşkın firma vardır bunların sadece ve sadece 10 firmanın halı yıkamaya tam yetkisi vardır bizde bunlar arasında bulunmaktayız
Bursa’da En temizi ve En hijyeniği biziz.
Kalite konusunda ulaşabileceğiniz en üst noktasında da biz varız.
Altınşehir mahallesi halı yıkama servisi için
Pakyün ekolojik halı ve perde yıkama

Halınızı Pratik Bir Şekilde Yıkıyoruz

 

İnancımızın ve kültürümüzün en önemli konusu olan temizlik Altınşehir halı yıkama ile başlar. Her gün üzerinde yürüdüğümüz halılar, her türlü bakteriyi, virüsü ve mikrobu bünyesinde toplar. Bu nedenle Altınşehir halı yıkama işleminin ihmal edilmemesi gerekir.

Pratik Altınşehir Halı Yıkama

Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli yöntemlerle hizmet kalitesini artırmaya devam eden şirketimiz, bu konuda uzman olan güvenilir elemanlarla çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemli bir konudur. Bu nedenle en iyi elemanlarla, en iyi servis ekibiyle ve en iyi Bursa halı yıkama elemanlarıyla çalışıyoruz.

Hizmet kalitesini artıran ve bu kategoride rakiplerini geride bırakan firmamız, sektörel anlamda rakiplerini geride bırakmaya devam ediyor. Yeni nesil makinelerle Bursa halı yıkama işlemi gerçekleştiren firmamız, her halı için özel temizlik maddesi kullanmaktadır.

Halı Yıkama Hizmetimizin Aşamaları

Tecrübesiyle ve pratik çözüm yöntemleriyle hizmet kalitesini artıran şirketimiz, Bursa halı yıkama hizmetinin bütün aşamalarında güvenilir yöntemleri tercih etmektedir. Halı yıkama hizmetimizin aşamaları şu şekildedir:

1- İlk aşamada müşteri hizmetlerimizi aramanız ve istenilen bilgileri vermeniz gerekir. Ad, soyad, adres ve halı bilgileri eksiksiz verilmelidir. Hizmette aksama meydana gelmemesi için verilen bilgilerin eksiksiz bir şekilde verilmesi gerekir.

2- İkinci aşamada servis ekibimiz, sözleştiğiniz saatte adresinize geliyor ve halıları yerinde inceliyor. Daha sonra metrekare hesabı ile hizmet bedeli belirleniyor. Hizmet bedelinin belirlenmesinin ardından Altınşehir halı yıkama ekibimiz etiketleme yapıp halıları araca yüklüyor.

3- Üçüncü aşama yıkama aşamasıdır. Fabrikaya gelen halıların önce lekeleri çıkarılıyor. Daha sonra derinlemesine yıkama ve hızlı kurutma işlemi gerçekleştiriliyor. El değmeden kuruyan halılar paketleniyor ve sözleşilen saatte yerine teslim ediliyor.

Open chat