bursa halı yıkama

Hakkımızda

Merhaba, Bursa halı yıkama Pakyün olarak olarak firma önceliğimiz müşterilerimize sorunsuz hizmet vermek ve
güncel olarak günümüzde bir minibüs alan halı yıkamacıyiz diyor müşterinin teslim ettiği halıların nerede ne şartlarda yıkandığını görme olasılığı çok düşüktür.
Halı yıkattırmak isteyen müşteri , bir şekilde aldatıyor, kendini firma olarak arz eden şahısların bir çoğunun yıkama yeri olmadığı için , fason adı verilen yıkama şekli yaptırmaktadır  ama bunu asla müşteriye söylemezler sizden alınan halıların m² fiyatının yarısını , bir başka firmaya öder , halılarınız” A değil B yerinde yıkanır  çünkü sizin verdiğiniz kişinin yıkama yeri yoktur ” bu tarz yıkama işi yapanlar 3 / 5 kişinin getirdiği bu şekildeki halıları yıkarlar amaç çabuk yıkamak ve halıları getiren kişilerden para almaktır  bu sebeple halılar olabildiğince hızlı özensiz ve en ucuza kaçılarak yıkanır.
Bu da müşteriye memnuniyetsizlik olarak döner.
Oysa Yeri Mekanı olan , sadece müşterilerinin halılarını yıkayan firmalar oldukça azdır. Bursa Halı Yıkama Pakyün olarak Biz sadece müşterilerimizin halılarını yıkamaktayız, yıkama işleminden önce araçlar fabrikaya gelince  alınan Halılar cinslerine ipliklerini renklerine göre ayrılır, ayırma sebebi Her halı aynı şekilde yıkanamaz . Bu bilinç çok önemlidir ki , çoğu müşteri kim olduğu belirsiz firmalara verdiği halılar ya renkleri ya yapıları bozulur büyük sorunlar yaşar. Bu şekilde ayrılan halılar yıkama işleminden önce tozu alınır. El halısı vb. halılar otomatik makine de yıkanmaz zarar görebilir yerde hassas fırçalar ile yıkanır. Otomatik makinede yıkamaya elverişli halılar makinede yıkanır kapalı ortamlarda kurtulur. Kuruyan halılar kontrol edilip paketlenip müşteriye teslim edilir. Halı yıkatmak eziyete dönüşmesin.
Ek iş olarak halı yıkayan arkadaşların yıkadığı halılar size sorun olarak mutlak dönecektir…

Bursa Halı Yıkama Pakyün olarak tüm ürünleriniz firmamız garantisi altındadır.

Temizliği atılan imza Pakyün Ekolojik Halı ve Perde Yıkama

Open chat