bursa halı yıkama

İpek Halı Yıkama

İpek Halı Yıkama işlemleri

 

 ipek Halı en narin ve değerli halı cinslerinden bir tanesidir. İpliğinin kıymetli , yapım aşamasının uzun ve zahmetli oluşu halıyı kıymetli kılan unsurlardır. Günümüzde Bazı Halı mağazaları saf ipek halı diye sattıkları halılar , suni ipektir. Bunu Müşterinin ayırt etmesi biraz zordur. Bu konuda dikkatli olunması gerekir.

 

ipek Halı Yıkama oldukça zahmetli ve dikkat gerektirir,personel halıyı tanıması ile aslında yıkama işlemi başlar.

 

İpek Halı Uzman ekipler tarafından teslim alındıktan sonra Fabrikada Değerli Halılar bölümüne ayrılır. Makine halıları ile aynı ortanda yıkanamaz. İpek Halı Yıkama İşlemi ayrı bir özen gerektirir . Demir oranı düşük yumuşak su ile narin fırçalı makinelerle yıkanması gerekmektedir.

 

ipek halı yıkama işleminden önce Halının yapısı bozulmaması için belirli işlemlerden geçer .Halının kurutma aşaması da farklılık gösterir .

 

profesyonel olmayan firmalarda yıkanan ipek halılar, geri dönüşü olmayan sorunlara yol açma olasılığı çok yüksektir.

 

Bursa da ipek halı yıkama işlemini uygun koşullar da yapan Pakyün Ekolojik Halı yıkamayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

İpek Halı Yıkama İşleminden sonra Halılarınız ilk günkü gibi yumuşak teslim alırsınız

 

bursa da ipek Halı Pakyün de Yıkanır.

 

 

İpek Halı Nasıl Yıkanır

Bursa’da ipek Halısı Yıkama yeri

Pakyün ekolojik halı ve perde yıkama

 

garantili ipek Halısı Yıkama

 

Halılar belirli aralıklarla mutlaka profesyonel temizlikten geçmelidir. Bu durum halıların ilk günkü gibi güzel görüntü sergilemesi ve sağlıklı alan yaratılması açısından büyük öneme sahiptir. Kurumsal hizmet anlayışıyla Pakyün Ekolojik halı yıkama İpek halısı yıkama adına, bölgenin bütün farklı adreslere için profesyonel destek elde edebilirsiniz. Genelde 6 ayda bir yani yılda iki kez yapılması tavsiye edilir. Tabii halıların kirlenmesine ve farklı isteklere bağlı olarak ne zaman dilerseniz de bu konuda yardım almanız mümkün.

Sağlıklı Bir Yaşam İçin  İpek Halılarınız Pakyün Halı Yıkamaya verebilirsiniz

Halılar belli bir zaman içerisinde farklı bakteri ve mikroorganizmaların yuvası haline gelir. Bu mikrobik canlılar gözle görülmez ve normal temizlik ile arınmaz. Yüksek teknolojiye sahip vakumlu, buharlı ve püskürtmeli makineler eşliğinde halılar için ayrılmış özel şampuanlar kullanılmalıdır. Böylece yapılan detaylı temizlik ile beraber halı üzerindeki tüm mikrobik canlılar bütünüyle uzaklaştırılır. Bunu gerçekleştirmek adına Ertuğrul halı yıkama konusunda hemen site üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Gezici ara servisleriyle zamanında adrese ulaşım sağlanır. Halılarınız alınır ve söz verilen zaman içerisinde tertemiz şekilde teslim edilir.

Profesyonel Bursa Halı Yıkama Pakyün Saf ipek halı yıkama

Kurumsal hizmet anlayışıyla Pakyün Bursa halı yıkama adına günün 24 saati boyunca İpek halısı yıkaması ile ilgili iletişim kurabilirsiniz. Gezici araç servisleri üzerinden adrese gelinir ve halılar alınır. Daha sonra halının malzemesine ve tasarımına bağlı olarak farklı çalışmalar üzerinden temizlik gerçekleştirilir. Aşamalı olarak ele alınan temizlik öncelikle halı üzerindeki kir ve çamurların temizlenmesi ile başlar. Böylece derin temizlik yapılırken herhangi bir leke halıya yapışmadan temizlik tamamlanabilir. Son olarak ise özel şekilde ambalajlanan halılar herhangi bir şekilde hava geçirmeden adrese ulaştırılır.

Kaliteli Güvenilir Bursa Halı Yıkama Hizmeti Pakyün 

Her türlü marka ve modeldeki farklı yapıya sahip olan İpek halılarınız için, Pakyün ekolojik halı yıkama adına hemen firma üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Sağlıklı ve güvenli yoldan kaliteli malzemelerle yüksek teknolojiye sahip makineler eşliğinde temizlik ele alınır. Alanında eğitimli ve uzman kadro üzerinden halılarınız hem sağlıklı bir alan yaratır hem de ilk günkü gibi yepyeni görünür. Garantili ve profesyonel halı yıkama için ne zaman isterseniz site bünyesinde bağlantı kurabilirsiniz.

 

Open chat