bursa halı yıkama

Nilüfer Özlüce Halı Yıkama

Bursa’da kaliteli ve sorunsuz halı yıkayan Pakyün Ekolojik Halı yıkama,

Özlüce halı yıkama servisi ile Nilüfer Özlüce ye hizmet vermektedir.

Pakyün Ekolojik Halı yıkama Nilüfer ilçesinde müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir.

Günümüz şartlarında halı yıkama işi yapıyorum çok iyi firmayız diyen birçok işletme sadece bir telefon numarası ve bir araba ile bu işi yapmaktadır. müşteri söze itibar eder ve söylenenleri doğru kabul eder. Bu nedenle halıları alan kişiler yarı fiyatına varoş mekanlarda, bırakın ruhsatı kaydı, çatısı bile olmayan metruk binalarda ahırdan bozma yerlerde aldıkları halıları yıkatırlar. Sizin halılarınızı yıkattıkları yerlere sizden aldıkları ücretin bir kısmını öderler , bu tarz yerlerde halılar bırakın temizlenmesi , olduğundan daha kirli olarak size gelir , göz ile bakıldığında temiz zannedilen halılar içerisine birçok mikrobu alıp gelmiştir.

Bu tarz yıkama yerlerinde amaç az maliyetle çok iştir. Birçok kişinin halısı bu metruk yerlerden geçer. Özlüce halı yıkama servisimiz ile tamamen profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Bursa Halı yıkama

Bizim çalışma sistemimizde çabuk olsun nasıl olursa olsun anlayışı yoktur.

Sadece kendi firmamızın halıları yıkanmaktadır.

Bu sebeple gerekli olan özen ve ilgi halılara gösterilmektedir. Devletimizin Halı yakamacılar için , çıkardığı , kalfalık , ustalık , ve usta öğretici belgelerine sahibiz.

Kalfalık o işyerinde çalışabilmek için ustalık belgesi ise o işyerini işletebilmek için gerekli belgelerdir. Usta ogreticiklik belgesi ise , konu hakkında resmi kurumlarda Ders verebilme yetkisi sunar ayrıca gerek duyulursa bilirkişi olarak görev yapabilir .

Daha iyi hizmet verebilmek için ne gerekiyorsa günümüz şartlarında almış bulunuyoruz.

İleriki zamanlarda başka belgeler çıkarsa onlarıda alacak ilk firmalardan birisiyiz.

Özlüce halı yıkama servis ağımız içerisindedir.

Siz sayın müşterilerimiz evde sürekli temas halinde olduğunuz halılar. Pakyün Ekolojik Halı yıkama tarafından yıkanır ise gönül rahatlığıyla oturabilsiniz.

Her zaman en iyi hizmeti veren Pakyün Ekolojik Halı yıkama

İrtibat için : 441 41 45 // 441 7 800

İletişim Formu

13 + 10 =

Open chat